O NAS

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

 

Kontakt z nami

JAGA- turystyka i rekreacja.

Witamy na stronie firmy JAGA BIURO TURYSTYKI I USŁUG

Podstawowym zakresem naszej działalności jest organizacja wypoczynku letniego i zimowego, wycieczek, „zielonych szkół” oraz wczasów w kraju i zagranicą.

Działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz na podstawie wpisu do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych nr 517 wydanego przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym.

 Tomasz Grawiec i Jacek Galicki – pełnomocnik.

Firma, której możesz zaufać

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Biuro Turystyki i Rekreacji JAGA zajmuje się organizacją wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy swoim podopiecznym optymalne warunki wypoczynku, pamietając o konieczności zapewnienia atrakcyjnych form wypoczynku dostosowanych do wieku i możliwosci dzieci i młodzieży.

Nasza oferta zwraca szczególną uwagę na treści poznawcze pobytu oraz na rekreacyjne formy spędzania czasu. Dlatego też, obok ciekawych wycieczek mających na celu poznanie najpiękniejszych i najciekawszych miejsc naszego kraju, dbamy również o wypełnienie czasu obozowiczów i kolonistów realizując dla nich bogaty program rekreacyjno – sportowy zawierający gry i zabawy ruchowe, mecze, konkursy plastyczne, muzyczne, wiedzy o regionie w którym odpoczywamy. Firma współpracuje z doświadczonymi pedagogami i animatorami, którzy czuwają nad realizacja programu rekreacyjnego.

Firma JAGA współpracuje tylko z renomowanymi ośrodkami, które dysponują ugruntowaną marką na rynku oraz dobrą opinią wśród klientów.